اسفند ۲, ۱۳۹۶

درباره ما

درباره ما

شرکت فراز سیستم در زمینه تولید نرم افزارهای مرتبط با سیستم های نوبت دهی از طریق تلفن ، اینترنت، تلگرام، کیوسک، USSD و همچنین تولید نرم افزارهای مرتبط با سیستم های تلفن گویا و مدیریت ارتباط با مشتریCRM، مدیریت صف، شبیه سازی فعالیت میکند. مشتریان ما مراکز درمانی،بیمارستانی و سازمانهای دولتی و خصوصی می باشند (بیش از ۴۰۰ مرکز درمانی و بیش از ۵۰۰ شرکت خصوصی و سازمان های دولتی) و رضایتمندی مشتریان برای ما در جایگاه والایی قرار دارد.

تاریخچه

محمدرضا حیدرزاده سال ۱۳۴۹ در شهر قم به دنیا آمد. وی بنیانگذار و رئیس هیأت مدیره گروه توسعه صنعتی و پژوهشی فراز سیستم و از کارآفرینان بنام بخش صنعت IT کشور است که تاکنون چندین مقام در این عرصه کسب نموده است؛ از آن جمله‌اند :

کارآفرین برتر علمی سال ۱۳۹۲در بخش صنعت IT در هشتمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر کشور، کارآفرین برتر سال ۱۳۸۹ در پنجمین همایش نوآوری و عدالت اقتصادی، شخصیت برتر کشور در سال ۱۳۹۰ براساس نظرسنجی انجام‌شده از بزرگان و پیشکسوتان صنایع IT کشور

موسس شرکت فراز سیستم از دانشگاه ازاد تهران شمال در سال ۱۳۷۱ در رشته تحصیلی کامپیوتر گرایش نرم افزار فارغ التحصیل گردید و پس از آن  در سال ۱۳۸۰ تصمیم به تاسیس شرکت فراز سیستم نمود.

گروه صنعتی شرکت فراز سیستم شامـل شرکت های نرم افزاری و سخت افزاری فعالیت خود را در سـال ۱۳۸۰ با تأسیس شرکت فراز سیستم  ‏آغاز نمود.‎

 از آنجایی که انجام طرح های غیر قابل رقابت و در نوع خود بهترین، همواره سرلوحه تفکر مدیریت گروه صنعتی فراز سیستم بوده است و نیز به ‏منظور کمک به کیفیت و صنعت IT این مرز و بوم، کارخانه فرازسیستم در سال ۱۳۸۵ پروژه خط تولید تجهیزات نوبت دهی ومدیریت صف را برای اولین ‏بار در ایران شروع نمود و در سـال ۱۳۸۷ به کمک متخصصین داخلی و خارجی و با استفاده از ماشین آلات شرکت بولـر به بهره برداری ‏رسانید. پس از آن  در راستـای ‏اهـداف بلند مـدت خود، اقدام به تأسیس و راه اندازی خط تولید کیوسک نمود. به منظور کنـترل تولید به صورت هوشمند، تمامی قسمت ها در اتاق فرمان بوسیله ‏‏”‏PLC‏” و بدون دخالت مستقیم نیروی انسانی راهبری می گردند.

نوبت دهی اینترنتی